'Two Of A Kind' Heritage Stay With Harbour Views

  • 75 m²
  • 5 soveværelser
  • 2 badeværelser

'Two Of A Kind' Heritage Stay With Harbour Views tilbyder værelser med udsigt over haven i nærheden af Hickson Rd opp Barangaroo Reserve. Der er et fuldt udstyret køkken og 2 badeværelser.

Villaen tilbyder 5 soveværelser.

Stedet ligger 10 minutters gåtur fra The Rock og 5 km fra Sydneys Kingsford Smith lufthavn. En tur på 20 minutter fører gæsterne til Operahuset i Sydney. Inden for 250 meter væk, tilbyder Walsh Bay Crabhouse og Bitter & Twisted en række retter. Du kan komme til Port Jackson om få minutter i bil. Villaen ligger ca. 200 meter fra Barangaroo Reserve busstoppestedet og inden for 10 minutters gang fra Circular Quay togstation.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near 'Two Of A Kind' Heritage Stay With Harbour Views Sydney
Sydney Harbour Bridge View City Centre 3 Bedrooms
pris kun for mobil

Sydney Harbour Bridge View City Centre 3 Bedrooms

22 m fra overnatningsstedet
Millers Point Home Harbourside
pris kun for mobil

Millers Point Home Harbourside

9.5
Enestående 24 anmeldelser
45 m fra overnatningsstedet
Quaint 3-Bed Heritage Home In The Heart Of Sydney
pris kun for mobil

Quaint 3-Bed Heritage Home In The Heart Of Sydney

8.8
Fremragende 16 anmeldelser
163 m fra overnatningsstedet
USD 1139 USD 1025
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Sydneys Kingsford Smith Lufthavn
    14 km

    Togstationer

    Circular Quay Station
    900 m

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    Spisemuligheder

    • Udendørs spiseområde

    I køkkenet

    • Kedel
    • Tørretumbler
    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    Fritid

    • Have

    På værelser

    • Klimaanlæg
    • Varme
    • Dagligstue
    • Patio
    • Te- og kaffefaciliteter
    • Spisebord
    • Strygeservice

    På badeværelset

    • Vaskemaskine
    • Gratis toiletartikler

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder

    Kæledyr

    • Kæledyr tilladt

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 15:00 indtil 23:59
    Udtjekning: indtil 10:00
    Licensnr.PID-STRA-53221
    Ofte stillede spørgsmål
    • Hvad er de mest populære turistattraktioner i nærheden af 'Two Of A Kind' Heritage Stay With Harbour Views villa?
      Du kan besøge The Lord Nelson, som ligger i nærheden af 'Two Of A Kind' Heritage Stay With Harbour Views villa.
    • Hvor meget koster det at bo på 'Two Of A Kind' Heritage Stay With Harbour Views villa?
      Prisen for en overnatning i 'Two Of A Kind' Heritage Stay With Harbour Views villa er 510$.
    • Hvad er reglerne for ind- og udtjekning på 'Two Of A Kind' Heritage Stay With Harbour Views villa?
      Gæster på 'Two Of A Kind' Heritage Stay With Harbour Views villa skal checke ind senest 23:59 og checke ud senest 10:00.
    • Er der nogen gode restauranter i nærheden af 'Two Of A Kind' Heritage Stay With Harbour Views villa?
      Restauranter i nærheden af 'Two Of A Kind' Heritage Stay With Harbour Views villa omfatter Argyle Cafe og Palisade Restaurant.
    • Er den feriehus kæledyrsvenlig?
      Ja, kæledyr er normalt tilladt på den feriehus, men det er altid bedst at ringe i forvejen for at være sikker.
    • Kan vi nyde den naturskønne udsigt direkte fra 'Two Of A Kind' Heritage Stay With Harbour Views villa?
      Ja, vinduerne på 'Two Of A Kind' Heritage Stay With Harbour Views villa åbner sig mod en udsigt over haven.
    • Er der et spabad på denne feriehus?
      Ja, denne feriehus har et boblebad.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Sydneys Kingsford Smith Lufthavn
    14 km

    Togstationer

    Circular Quay Station
    900 m

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    'Two Of A Kind' Heritage Stay With Harbour Views Sydney

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk